O nás

Obchodní firma Josef Novák je tradiční velkoobchod, který je zaměřen na dodávky pro měření a regulaci výrobních procesů ve všech průmyslových a dalších oblastech. Specializujeme se na dodávky kompletního sortimentu firmy Siemens, jejíž jsme obchodním zástupcem a dodáváme i zboží dalších špičkových firem v oblasti našeho působení. Jsme výhradním zástupcem firmy Balluff CZ, zastupujeme pro celou ČR i následující firmy: Schrack Energietechnik, Turck, IFM,  Felten, Moeler, ZPA Křižík Prešov, ZPA Pečky, ZPA Ekoreg Ústí nad Labem, ZPA CZ Trutnov, ABB Energo, EIG, Honeywell, JSP Nová Paka, A.P.O. Elmos Nová Paka, Logitron a další. Ze sortimentu Siemens nabízíme kromě bílého zboží vše včetně dodávek pro špičkovou automatizaci výrobních procesů, ve které je Siemens uznávanou světovou kapacitou. Veškeré dodávky jsou u nás podloženy nadstandardními službami zákazníkům a komplexní technickou pomocí a poradenstvím. Velkou část sortimentu máme trvale skladem a Vaše objednávky vyřídíme ještě v den objednání. Méně běžné zboží nebo zboží z dovozu zajistíme ve velmi krátké dodací lhůtě cca dvou až tří týdnů. Na základě Vašich požadavků pro Vás zpracujeme cenovou nabídku, dodáme Vám potřebné katalogové listy a jsme připraveni Vám poskytnout odbornou poradenskou pomoc při výběru zboží i formou spolupráce s techniky z výrobních a dodavatelských podniků. V případě zájmu jsme schopni Vám zprostředkovat i kompletní projektovou dokumentaci formou spolupráce s autorizovanými projektanty. Jsme schopni Vám zajistit i montáž dodaných komponentů a pozáruční servis na námi dodávané zboží. Pokud budete mít zájem o námi nabízené služby, rádi Vás uvítáme v naší firmě, nebo Vás navštívíme po dohodě u Vás a předložíme Vám konkrétní nabídku. Můžete se s námi spojit i telefonem, faxem nebo elektronickou poštou. Jsme přesvědčeni, že spolupráce s námi bude pro Vás výhodná, a že nebude pouze jednorázová. 

Naše firma byla založena v roce 1899 dědečkem dnešního majitele. Za sto let působení se postupně měnil i sortiment, se kterým rodina obchodovala. Bylo možno zde najít řeznictví, opravnu automatických praček, prodejnu autodílů a od roku 1994 je zde prodejna dnešního majitele.

Firma byla, kromě doby od roku 1948 do roku 1990, vždy v majetku Josefa Nováka. Po revoluci v roce 1992 začal dnešní majitel obchodovat se sortimentem, se kterým pracoval celý život ( začínal jako zásobovač v Tatře Kolín a skončil jako vedoucí zásobování v podniku ČKD Dukla ), to je s elektromateriál se zaměřením na měření a regulaci.

Brzy po obnovení podnikání jsme navázali spolupráci s firmou Siemens a postupně rozšiřujeme sortiment i skladové zásoby pro co nejrychlejší služby zákazníkům . Současně zvyšujeme i počet zaměstnanců v souvislostí na rozšíření služeb pro naše zákazníky. Krédem všech zaměstnanců je “ Náš zákazník, náš pán „ – to znamená snaha zákazníkovi maximálně vyhovět, poradit při výběru zboží a hlavně upozornit na co nejlevnější alternativy výběru zboží, ovšem při stoprocentní kvalitě. Kvalita zboží je samozřejmostí a tu zajišťujeme jednak úzkostlivým výběrem dodavatelů a dále maximální péčí o zboží při transportu a skladování. Používáme pouze vytápěné sklady, kontrola teploty a vlhkosti je samozřejmostí. Pro dodávky větších objemů používáme pouze námi prověřené dopravce.

Z toho jasně vyplývá, že nejenom minulost, ale hlavně budoucnost firmy je pro nás velmi důležitá a stejně tak i pro naše zákazníky.

Obchodní firma Josef Novák

obchod@jnknovak.cz | +420 731 131 673